ČLOVĚK SOUČÁST PŘÍRODY

ČLOVĚK SOUČÁST PŘÍRODY

Pochopení, že lidé jsou nedílnou a se všemi a vším kooperující součástí přírody je podstatou zachování života na Zemi.

Specifikace účelu odborné sekce:

Často si myslíme, že jsme vládci přírody. Stav přírody nám dokazuje, že tomu tak není. Existují přírodní jevy a cykly, které neovlivníme, ale je naprosto zřejmé, že každý den většina obyvatel planety páchá svým přístupem k přírodě a čerpání zdrojů kolektivní sebevraždu. Jako bychom ani nemysleli na naše děti, jako bychom nechápali, že krátkodobý (byť 4 -5 tisíciletý) vývoj civilizace na planetě ve finále snižuje reálnost přežití lidského druhu…

Nabízíme vám zapojení do ozdravného proudu environmentálně/ekologicky uvažujících a především chovajících se lidí. Ukážeme vám na příkladech, jak se změny ve vztahu k přírodě pomáhají jednotlivcům, ale i celým komunitám a národům pomáhá návrat k udržitelnému životu lidí. Služby jsou určeny pro všechny občany a podniky se smyslem pro environmentální odpovědnost. Pro firmy, které chtějí získat důvěru a podporu ekologicky se chovajících zákazníků. Kontaktujte nás.

Projekty, akce a služby:
  • Uvážlivé a ekologické vztahy
  • Ekologická domácnost šetří
  • Enviromentálně zaměřené podnikání přináší zisk
  • Projídání zdrojů planety
  • Ekologické chování se vyplácí
  • Ekologickým chováním pro zdraví člověka

Doporučený první krok – předpoklad úspěšné spolupráce.

Klíčové otázky. :

  • Jste připraveni udělat první krok a jít sami příkladem? Zajímají vás projekty, které přirozenou cestou vrací nakládání se zdroji v duchu zdravého selského rozumu? Jste připraveni se zamyslet nad tím, co skutečně potřebujete k životu a co jsou jen nadbytečné věci a činnosti, které ve finále pro malý efekt (pohodlí) ničí obrovské množství surovin a zatěžují životní prostředí? Chcete vědět, které vaše konkrétní kroky vám přinesou přínos a v jakém čase? Jste připraveni se na základě těchto faktů následně zodpovědně rozhodnout?